Omamo jest przestrzenią dla kobiet, które chcą dzielić się swoim doświadczaniem codzienności i pragną uczynić ją piękniejszą. Jest to strefa dla mam, które są dzielnymi kobietami, choć nie zawsze wszystko im się udaje. Jest to miejsce, w którym my, kobiety, możemy się odprężyć i inspirować.

Zapewne więcej nas od siebie różni niż łączy. Możemy mieć inne cele w życiu, poglądy, wykształcenie, umiejętności. Łączy nas to, że jesteśmy mamami. Kobietami. I na tym chcę się skupiać. Chcę inspirować, motywować i zachęcać Ciebie, droga mamo, jak możemy sobie radzić w trudniejszych momentach. Chcę szukać z Tobą radości w codzienności. Szukać nadzwyczajnych rzeczy w zwyczajnym świecie. Mam nadzieję, że prowadzenie tego bloga zachęci Ciebie, a także mnie, do podejmowania codziennych wyzwań z większym entuzjazmem i pewnością siebie. Wierzę, że będzie tu dużo śmiechu, nadziei, wzruszeń, radości, wytchnienia i odpoczynku. I co najważniejsze – wyrozumiałości. Do mnie i Ciebie samej.

Droga mamo, droga kobieto, jesteśmy w tym razem! Zatem zapraszam Cię, rozgość się. Mam nadzieję, że spodoba Ci się tutaj i przejdziemy tę drogę razem.

Paulina Konieczny
omamo

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *